Bajernu trofej, Levandovski u finišu srušio Real Madrid

Bavarci su i bili favoriti u ovoj utakmici s obzirom na to da je Pep Gvardiola izveo jači sasatav nego Rafael Benites
Bajern Minhen, Foto: Reuters
Ažurirano: 05.08.2015. 21:06h

Golom Roberta Levandovskog u 88. minutu Bajern je savladao Real Madrid i osvojio Audi kup koji je odigran na "Alijanc areni".

Bavarci su i bili favoriti u ovoj utakmici s obzirom na to da je Pep Gvardiola izveo jači sasatav nego Rafael Benites, koji je odmorio Kristijana Ronalda, Gareta Bejla, Karima Benzemu... Hames Rodriges je u 57. minutu zamijenio Hesea Rodrigesa.

Totenhem je u utakmici za treće mjesto savladao Milan sa 2:0 golovima Nasera Šadlija u prvom i Toma Kerola u drugom poluvremenu.

Sparsi su sinoć poraženi od Reala rezultatom 2:0, dok su "rosoneri" izgubili od Bajerna sa 3:0.