Baloteli pogodio na Manćinijevom debiju, pobjeda Francuske

Super Mario strijelac u trijumfu Italije nad Saudijskom Arabijom u Sent Galenu
Mario Baloteli fudbalska reprezentacija Italije, Foto: Reuters
Ažurirano: 28.05.2018. 21:30h

Dolaskom Roberta Manćinija na klupu Italije svanulo je i Mariju Baloteliju.

Super Mario se vratio u nacionalni tim nakon četiri godine i Mundijala 2014. i zablistao je već u prvom meču - dao je gol u pobjedi nad Saudijskom Arabijom od 2:1.

Baloteli je bio jedini strijelac na poluvremenu duela u Sent Galenu, a kasnije se upisao i Andrea Beloti, koji je zamijenio dosadašnjeg napadača Nice.

Италия - Саудовская Аравия. Обзор товарищеского матча от ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Jedini pogodak za Saudijsku Arabiju, učesnika Mundijala, dao je Al Šehri u 72. minutu.

Portugal je u Bragi vodio sa 2:0 protiv Tunisa (golovi Andrea Silve i Žoaa Marija), ali je na kraju morao da se zadovolji remijem.

Португалия - Тунис. Обзор товарищеского матча от ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Gosti su stigli minus pogocima Badrija i Ben Jusefa...

Francuska se 40 minuta mučila sa Republikom Irskom, a onda je u finišu poluvremena postigla dva gola i upisala rutinski trijumf u Parizu.

Strijelci za "trikolore" bili su Olivije Žiru i Nabil Fekir.