Barsa izgubila na "Riasoru", Viljareal osvojio Vigo

Aleks Bergantinjos, Foto: Reuters
Ažurirano: 12.03.2017. 19:38h

Samo četiri dana nakon najvećeg preokreta u istoriji Lige šampiona protiv Pari Sen Žermena (6:1), Barselona je izgubila korak u borbi za titulu u Primeri.

Katalonci su senzacionalno poraženi od Deportiva na „Riasoru”, pa Real Madrid večeras protiv Betisa ima šansu da im pobjegne dva boda, uz meč manje.

Hoselu je u 40. minutu donio prednost timu iz La Korunje, da bi već u 58. sekundi nastavka izjednačio Luis Suares.

Katalonci su krenuli po pobjedu, ali ih je šokirao čovjek koji je prije 10 dana povrijedio Fernanda Toresa, Aleks Bergantinjos, i golom u 74. minutu donio senzacionalni trijumf svom timu.

Депортиво - Барселона 2:1. Обзор матча. Ла Лига 2016/17. 27 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Atletik Bilbao je u basijskom derbiju savladao Sosijedad u San Sebastijanu (2:0) golovima Raula Garsije iz penala i Injakija Vilijamsa, dok je Viljareal slavio u Vigu protiv Selte.

Jedini pogodak na "Balaidosu" postigao je Roberto Soldado u 45. minutu.