Barsa - Real 1:1: Remi koji obećava pakleni revanš u Madridu

Bez pobjednika u prvom meču polufinala
2458 pregleda 0 komentar(a)
Mesi i Varan u duelu, Foto: Reuters

Barselona i Real Madrid su odigrali prvo poluvrijeme, drugo će sigurno biti pakleno.

"El klasiko" u Kataloniji u polufinalu Kupa kralja je završen bez pobjednika (1:1), pa nema dileme da će revanš na "Santjago Bernabeuu" ponuditi još jedan spektakl.

Ko je bliži finalu nakon prve utakmice - gotovo je nemoguće ocijeniti.

Jer, Real ima čime da se nametne, a Barsa će u revanšu vjerovatno moći da od prvog minuta računa na Lionela Mesija. Večeras, roviti Argentinac je bio na terenu posljednjih pola sata...

A do tada, Real je vodio golom Vaskesa od 6. minuta koji je pogodio na pas Benzeme, a zasluženo izjednačenje Barsi donio je Malkom početkom drugog poluvremena.

Oba tima su bez mnogo kalkulacija htjela i trijumf, ali ostalo je miroljubivih 1:1 koji najavljuju još jedan "el klasiko" za pamćenje...