Bejl skratio muke: Real bolji od Ueske u gostima

Tako je Solarijev tim ostao na pet bodova manje od lidera Barselone, a dva od Atletiko Madrida i Sevilje...
1 komentar(a)
Garet Bejl Ueska - Real Madrid, Foto: Reuters
Ažurirano: 09.12.2018. 17:02h

Real Madrid pod komandom Santjaga Solarija ne briljira, ali pobjede dolaze.

Posljednja u nizu u Primeri je upisana u gostima protiv Ueske - bilo je 1:0, a moglo je da bude svega, jer domaćin nije bio slabiji rival u duelu sa velikanom.

"Merengesi" su, ipak, upisali tri boda, a donio ih je Garet Bejl već u 8. minutu kada je iskoristio centaršut Alvara Odriozole.

Velšanin je tako prekinuo niz od 802 minuta bez pogotka, a prije ovog gola je šutirao bezuspješno čak 40 puta.

Real je kasnije mogao i da udvostruči prednost, mogla je i Ueska do izjednačenja, ali golova više nije bilo.

Ueska je posljednja na tabeli, ima samo jedan trijumf, koji je upisala još u prvom kolu kada je slavila na gostovanju Eibaru.