Uzalud i gol Hoakina iz kornera, Betis ispustio 2:0

„Verdiblankosi“ vodili 2:0, Valensija stigla do remija (2:2) u prvom meču polufinala
648 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje nije dugo trajalo: Hoakin i Kanales
Ažurirano: 07.02.2019. 23:29h

Finale Kupa kralja će se prvi put igrati na stadionu „Benito Viljamarin“ u Sevilji, a veliku šansu da napravi ogroman korak ka njemu je ispustio domaći tim.

Betis je u prvom meču polufinala vodio 2:0 protiv Valensije pred svojim navijačima, ali je dozvolio „slijepim miševima“ da stignu do remija.

Domači su poveli u 45. minutu pogotkom Lorena, da bi u 54. na 2:0 povisio vječni kapiten, Hoakin, i to direktno iz kornera!

Denis Čerišev je u 70. minutu smanjio na 2:1, da bi u drugom minutu sudijske nadoknade izjednačio Kevin Gameiro.

Zanimljivo, Rus i Francuz su bivši igrači Betisovog velikog gradskog rivala, Sevilje.