Borusija pobijedila Verder na otvaranju

U velikom spektaklu, u duelu prepunom šansi, presudili su njemački reprezentativci - Marko Rojs je u 11. minutu načeo goste, a kasnije je Mario Gece u 81. i donio velika tri boda...
1 komentar(a)
Borusija, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 24.08.2012. 21:07h

Borusija Dortmund je pobjedom otvorila novu sezonu u Bundes ligi. Aktuelni šampion je na prepunom "Signal Iduna parku" savladao Verder sa 2:1 u meču koji bi valjda mogao da bude najbolja najava sezone u Njemačkoj.

U velikom spektaklu, u duelu prepunom šansi, presudili su njemački reprezentativci - Marko Rojs je u 11. minutu načeo goste iz Bremena, a kasnije je Mario Gece u 81. i donio velika tri boda na premijeri.

Verder je na startu ostavio odličan utisak, imao je i bod u džepu nakon pogotka Čeha Gebr Selasijea, koji je pogodio nakon velikih šansi Elije i Arnautovića (Austrijanac je bio asistent).