Brazil nije mogao da savlada Venecuelu, Peru poslije preokreta bolji od Bolivije

2174 pregleda 0 komentar(a)
Sa meča Brazila i Venecuele, Foto: Reuters

Fudbaleri Brazila nijesu uspjeli da savladaju Venecuelu u drugom kolu Kopa Amerike (0:0).

Na "Areni Fonte Nova" u Salvadoru domaći su napadali, imali veći posjedi i više šuteva, ali na kraju su morali da se zadovolje osvojenim bodom.

U drugom meču grupe A, Peru je na "Marakani" u Rio de Žaneiru poslije preokreta savladao Boliviju 3:1.

Bolivija je povela golom Martinsa sa penala u 28. minutu. Izjednačio je Gereiro u 45, da bi Farfan u 55. minutu preokrenuo rezultat. Treći gol za Peruance postigao je Flores u petom minutu sudijske nadoknade.

Poslije dva kola Brazil i Peru imaju po četiri boda i u direktnom duelu odlučiće o pobjedniku grupe.

Venecuela ima dva, dok je Bolivija bez bodova.