Cmiljanić i Šarkić presudili Gruziji

3 komentar(a)
Ažurirano: 08.10.2014. 14:54h

Omladinska fudbalska reprezentacija Crne Gore ostvarila je pobjedu na startu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo za igrače do 19 godina.

Crnogorski omladinci savladali su danas u Tbilisiju, u prvom kolu 11. kvalifikacione grupe, selekciju Gruzije sa 2:0.

Do pobjede su došli golovima Borisa Cmiljanića u 64. iz jedanaesteraca i Olivera Šarkića u 81. minutu.

U drugom meču prvog kola Kipar je pogotkom Fanosa Katelarisa u drugom minutu sudijske nadoknade pobijedio Rumuniju sa 1:0.

Crna Gora će u drugom kolu, u petak (12 sati), igrati sa Rumunijom, dok je duel sa Kiprom zakazan za 13. oktobar (14 sati).

Plasman u elitnu rundu kvalifikacija izboriće po dvije najbolje selekcije, kao i najbolja trećeplasirana reprezentacija iz svih 13 grupa.