Crnogorske fudbalerke izgubile od Farskih ostrva

56 pregleda 3 komentar(a)
Ženska fudbalska selekcija, Foto: Fscg.me
Ažurirano: 08.04.2017. 16:35h

Ženska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je danas u Toršavnu od selekcije Farskih Ostrva 2:1, u utakmici drugog turnira preliminarne runde kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Francuskoj.

Tim porazom, drugim na turniru, crnogorske fudbalerke izgubile su sve šanse da se plasiraju u narednu rundu kvalifikacija.

Crnogorska selekcija na startu takmičenja u D grupi poražena je u četvrtak od Turske 3:0.

Izabranice selektora Derviša Hadžiosmanovića povele su golom Armise Kuč u 65. minutu.

Izjednačila je Ejdvor Klaksajn u 78, a pobjedu domaćinu, drugu na turniru, donijela je Birita Nilsen u 80. minutu.

Crna Gora će nastup na turniru završiti 11. aprila duelom sa sa Luksemburgom.

Plasman u glavnu rundu kvalifikacija izboriće pobjednici četiri turnira preliminarne runde i najbolja drugoplasirana selekcija iz svih grupa.