"Đavoli" napokon igraju đavolski dobro

Mančester junajted napokon daje više od gola, iako oslabljen povredama nekolicine standardnih prvotimaca
1536 pregleda 0 komentar(a)
Rašford i Marsijal, Foto: ANDREW YATES
Ažurirano: 10.11.2019. 17:03h

Mančester junajted je napokon izišao iz krize. "Đavoli" su slavili na Old Trafordu protiv Brajtona 3:1, i opet su do poluvremena, kao i sa Partizanom u Ligi Evrope, postigli dva pogotka.

Prvi je dao Andreas Pereira na asistenciju sve boljeg Marsijala u 17. minutu, da bi dva minuta kasnije prednost bila udvostručena autogolom Propera.

Brajton je prednost prepolovio u 64. preko Luisa Danka, a konačan rezultat postavio je Rašford na asistenciju Marsijala u 66. minutu. "Đavoli" sada imaju 16, a Brajton 15 bodova.

Slavio je i Volvs na svom tertenu protiv oslabljeniih "vilenjaka" 2:1. "Vukovi" nisu morali strahovati za ishod jer su do drugog minuta nadoknade i pogotka Trezegea vodili sa 2:0. Golove za Volvs dali su Neves u 41. i Himenes u 84. minutu.

I Vulverhempton ima 16 bodova, dok se Asaton Vila sa tri vezana poraza spustila na 17. mjesto sa 11 bodova.