Dembele sačuvao Barseloni prvo mjesto, Savić igrao čitavu utakmicu

90 pregleda 2 komentar(a)
Dijego Kosta, Atletiko - Barselona, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 24.11.2018. 21:55h

Atletiko je bio na korak od pobjede u derbiju protiv Barselone i prvog mjesta na tabeli.

Međutim, u 90. minutu je Dembele, nakon asistencije Mesija, pogodio za 1:1 i omogućio Kataloncima da sačuvaju prvo mjesto na tabeli, sa bodom više od Atletika.

Madriđani su poveli u 77. minutu golom Dijega Koste glavom nakon kornera koji je izveo Antoan Grizman.

Inače, meč koji je trebalo da bude derbi ovog kola nije opravdao očekivanja, pošto je na "Vanda Metropolitanu" viđen loš fudbal.

Prvo poluvreme bilo je veoma loše, viđena su samo dva šuta na obje strane u pravoj uspavanci u Madridu.

Drugo je bilo nešto bolje, pala su dva gola, međutim daleko je ovo bilo od derbija koji su svi očekivali...

Crnogorski reprezentativac Stefan Savić je odigrao čitav meč za Atletiko.

Savić je propustio mečeve Crne Gore sa Srbijom i Rumunijom u Ligi nacija zbog povrede lista, koju je zaradio na meču sa Leganjesom.

On je istu povredu dobio u septembru, na utakmici Crna Gora - Litvanija, pauzirao skoro mjesec i po, a tek što se oporavio odigrao tri meča u osam dana i obnovio je.