Dinamo u foto-finišu

Bugari su golom Marselinja u 67. minutu, ali je rezervista Dinama Rukavina izjednačio u trećem minutu sudijske nadoknade i doveo “modre” na korak od prolaza u 3. kolo kvalifikacija.
Ažurirano: 18.07.2012. 22:20h

Fudbaleri zagrebačkog Dinama u sudijskoj nadoknadi izbjegli su poraz u bugraskom Razgradu, protiv Ludogoreca - 1:1.

Večeras je igrano još šest mečeva 2. kola kvalifikacija. Sarajevski Željezničar je u Mariboru vodio na poluvremenu, ali je primio četiri gola u nastaku.

Rezultati: BATE Borisov – Vardar 3:2 (1:0), AEL Limasol – Linfild 3:0 (2:0), Maribor – Željezničar 4:1 (0:1), Ludogorec - Dinamo Zagreb 1:1 (0:0), Molde – Ventspils 3:0 (0:0).

Utorak: Ulies - Šerif 0:1 (0:0), Flora - Bazel 0:2 (0:0), Neftči - Zestafoni 3:0 (2:0), Helsinki - Rejkjavik 7:0 (2:0), Dudelanž - Salcburg 1:0 (0:0), Liberec - Šahtjor Karagandi 1:0 (1:0), Žilina - Ironi Kirjat Šmona 1:0, TNS - Helsngborg 0:0, Skenderbegu - Debrecin 1:0 (0:0), Valeta - Partizan 1:4 (0:3).