Đorđević strijelac, Ponferadina u igri za Primeru

Crnogorski napadač je bio jedini strijelac, a gol je postigao u 84, samo 12 minuta nakon što je kročio na teren
2 komentar(a)
Luka Đorđević, Foto: Www.sdponferradina.com
Ažurirano: 22.11.2015. 18:16h

Ponferadina je na samo bod od zone gdje se nalaze timovi koji mogu direktno u Primeru - za to je zaslužan Luka Đorđević nakon što je donio bitnu pobjedu protiv Leganesa.

Crnogorski napadač je bio jedini strijelac, a gol je postigao u 84, samo 12 minuta nakon što je s klupe ušao. Tako je lansirao svoj tim na četvrto mjesto Segunde.

Ponferadina sada ima 22 boda, jedan manje od Alavesa na trećoj poziciji.

Lider Osasuna je na 26, a Kordoba 24 - ta dva tima bi u ovom trenutku izborila direktan plasman u elitni rang.

Đorđeviću je ovo peti meč u 14 kola ove sezone, a postigao je drugi pogodak, nakon što je zatresao mrežu Mirandesa u prošloj rundi.

Njegov gol, koji je postigao u sudijskoj nadoknadi, tada je bio dovoljan za bod (2:2).