Drinčić presudio svojima (video)

Ažurirano: 07.08.2011. 19:23h

Nikola Drinčić je opet pravi - reprezentativac Crne Gore je fenomenalnim golom iz slobodnog udarca potvrdio pobjedu Krasnodara na gostovanju Amkaru (2:0).

Sjajni vezista je u 48. minutu odapeo sa preko 30 metara i zatresao mrežu Vasilija Homutovskog, koji se čudio kuda je lopta prošla.

Drinčić je tako donio trijumf sadašnjem protiv svog bivšeg kluba, kojim se Krasnodar učvrstio u sredini tabele, sa 26 bodova iz 19 utakmica.

“Zeleno-crni” su na devetoj poziciji, sa samo dva boda manje od gradskog rivala Kubana. Upravo je Drinčić svojim golom riješio prvi duel dva tima iz Krasnodara...