Drugi kiks Intera, petarda Torina, samo remi Rome

Inter nakon dva kola ima samo bod...
Inter - Palermo, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 28.08.2016. 21:00h

Inter je očajno otvorio sezonu porazom u Veroni od Kjeva, a ni bod protiv Palerma u Milanu ne može da se okarakteriše kao napredak.

Novi trener Frank de Bur i dalje traži način da sklopi tim po svom ukusu, ali dok do toga dođe možda bude i kasno - Palermo je postigao gol za 1:0 ni iz čega početkom drugog poluvremena (pogodio je Rispoli u 48. minutu), a remi je potpisao Mauro Ikardi u 72.

Doduše, Inter je stvorio dovoljno šansi da pobijedi ovaj meč, ali slaba je to utjeha kada nakon dva kola ima samo bod.

Roma je imala 2:0 na Sardiniji, ali je ostala bez pobjede - na golove Perotija i Strotmana u prvom poluvremenu, kasnije su odgovorili Borijelo i Sau (2:2).

Torino je bio ubjedljiv protiv Bolonje (5:1, het-trik Belotija), a slavili su i Sasuolo, Sampdorija i Udineze, te Fiorentina, koja je golom Sančesa savladala Kjevo.