Ekonomisti osvojili trofej, Boljević junak u penal-ruletu

Pred oko 700 gledalaca, u sjajnoj atmosferi, regularni dio je završen 1:1
710 pregleda 0 komentar(a)
Šampioni Studentske lige

Šampionski pehar Luštica bay Studentske lige Crne Gore u futsalu pripao je ekipi Ekonomskog fakulteta, koja je u dramatičnom finalu nakon penala savladala branioca titule ekipu Studentskog doma iz Podgorice rezultatom 4:3.

Pred oko 700 gledalaca, u sjajnoj atmosferi, regularni dio je završen 1:1.

Ajković je u trećem minutu iskoristio grešku golmana Kolića i donio prednost Ekonomskom fakultetu.

Nije se dugo čekalo na izjednačenje. Nemanja Konatar je šutem sa desetak metara poslao loptu iza leđa golmana Boljevića.

U penal ruletu za Ekonomski fakultet sigurni su bili Bojanić, Miličić i Ajković, dok je Šćekić bio neprecizan. U protivničkoj ekipi pogodili su Čolović i Nemanja Konatar, dok je šuteve Gojačanina i Femića odbranio golman Boljević.

Treće mjesto osvojio je UDG pobjedom nad Elektrotehničkim fakultetom 6:3.

Najbolji strijelac lige je Danilo Maraš iz ekipe UDG, koji je postigao 12 pogodaka.

Za najboljeg golmana glasovima kapitena proglašen je Luka Boljević iz šampionske ekipe.

Za najboljeg igrača izabran Vladan Svrkota iz ekipe ETF.

Ekonomski fakultet – Studentski dom PG 4:3 nakon penala 1:1(1:1)

Gledalaca oko 700.Sudije: Momo Saveljić i Žarko Markuš. Žuti kartoni: Femić, Kolić i Čolović (Studentski dom PG). Crveni karton: Lj. Konatar (Studentski dom PG)

Strijelci: Ajković u 3. minutu za Ekonomski fakultet, N.Konatar u 4. minutu za ekipu Studentski dom Podgorica.

Strijelci iz penala: Bojanić, Miličić i Ajković (Ekonomski fakultet), Čolović i N.Konatar (Studentski dom).

Ekonomski fakultet: Boljević, Mašanović, Radulović, Ajković, Jokić, Miličić, Rabrenović, Mijović, Bojanić, Jakšić, Perović, Šćekić.

Studentski dom PG: Kolić, Vojinović, Čolović, Gojačanin, Femić, S.Konatar, N.Konatar, Lj. Konatar, Bojović.