Espanjol bolji od Granade

Ažurirano: 15.09.2013. 17:33h

Fudbaleri Espanjolja savladali su danas na gostujućem terenu Granadu sa 1:0 i u 4. kolu španskog prvenstva zabilježili drugu pobjedu.

Jedini gol na utakmici postigao je Manuel Lanzarote u 76. minutu sa 15 metara, poslije dosuđenog indirekta.

Arbitar je pokazao indirekt pošto je prosudio da je golman Granade Roberto Fernandes rukom odbio loptu, nakon što je njom igrao njegov saigrač.

Granada je utakmicu završila sa 10 igrača, pošto je u 82. minutu isključen Odion Igalo, zbog drugog žutog kartona. On je oba kartona dobio zbog protesta.

Poslije četiri kola Espanjol zauzima 5. mjesto sa osam bodova. Granada je 10. sa četiri boda.