Espanjol slavio u Vitoriji, Granada odoljela na "Mestalji"
Kike Sančes Flores, Foto: Vozpopuli.com
Ažurirano: 20.11.2016. 17:33h

Espanjol je u premijernom, podnevnom duelu danas u najajčoj ligi Španije nadigrao Alaveša. I to na njegovom terenu.

Ekipa sjajnog trenera Kike Sančes Floresa je bila bolji i opasniji rival, a pobjednika je odlučio pogodak glavom Žerara Morena u 81. minutu nakon kornera Pjatija.

Moreno je imao priliku da pogodi i dva minuta ranije, ali nije pogodio sa penala, iako je odlično šutirao. Pečeko je sjajnom paradom uspio da odbrani

Espanjol je u seriji od šest utakmica u priemri bez poraza - dvije pobjede i četiri remija.

Алавес - Эспаньол 0:1. Обзор матча. Ла Лига 2016/17. 12 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Valensija je bila veliki favorit, ali nije mogla da savlada fenjeraša Granadu (1:1).

Gosti su poveli golom Mehdija Karsele u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, da bi već u 47. izjednačio Luis Nani.

Валенсия - Гранада 1:1. Обзор матча. Испанская Примера 2016/2017. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.