Falkao zaigrao poslije šest mjeseci

Na utakmici Emirejts kupa protiv španskog tima, Falkao je ušao u ugru u 72. minutu, zamijenivši Dimitrija Berbatova.
Radamel Falkao, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 02.08.2014. 17:05h

Napadač Monaka Radamel Falkao odigrao je danas protiv Valensije prvi meč poslije šestomjesečne pauze zbog povrede.

Kolumbijski fudbaler je povrijedio koljeno krajem januara na utakmici Liga kupa protiv niželigaša Monta, zbog čega je propustio Svjetsko prvenstvo u Brazilu.

Utakmica između Monaka i Valensije na prijateljskom turniru u Londonu završena je rezultatom 2:2, a pored njih učestvuju Arsenal i Benfika.

Monako dovodi Lopesa

Golman Reala Dijego Lopea karijeru će nastaviti u redovima francuskog prvoligaša Monaka, navodi španskio as u elektronskom izdanju.

Lopes će sa Monakom potpisati trogodišnji ugovor vrijedan 16,5 miliona eura.

Prodaja Lopesa najvjerovatnije znači da je Real završio posao oko dovođenja Kejlora Navasa iz Levantea.

Lopes je prošle sezone za Real odigrao 37 utakmica, a u karijeri je još bio član Sevilje i Viljareala.