Frenkiju ne ide dobro na početku: Čelsiju samo bod protiv Lestera

1421 pregleda 0 komentar(a)
Lampard, Foto: EDDIE KEOGH

Ne ide dobro Frenkiju Lampardu na startu trenerskog posla u Čelsiju - ubjedljiv poraz na startu Premijer lige od Mančester junajteda (4:0), pa poraz penalima u Super kupu Evrope od Liverpula, a danas samo bod na debiju na "Stamford bridžu".

Čelsi je igrao 1:1 sa Lesterom, iako je rano poveo i u većem dijelu meča kontrolisao igru i rezultat.

Mladi Mejson Maunt je u sedmom minutu doveo "plavce" u vođstvo, a Vilfred N'Didi sredinom drugog poluvremena donio bod "lisicama".

U prvom meču nedjeljnog programa, Šefild junajted je ostvario prvu premijerligašku pobjedu nakon 12 godina - savladao je Kristal Palas sa 1:0.