Gol Jovetića u porazu Sevilje, Real siguran protiv Sosijedada

Jo-Jo je pogodio mrežu nakon akcije Vaskesa i asistencije Nasrija. Zamijenjen je u 70. minutu...
Stevan Jovetić i Samir Nasri, Foto: Sevillafc.es
Ažurirano: 29.01.2017. 21:45h

Stevan Jovetić postigao je i treći gol u dresu Sevilje, u porazu od Espanjola 3:1, u 20. kolu Promere.

U 20. minutu naš reprezentativac je izjednačio rezultat na 1:1, ali nije spriječio prvi poraz svog tima poslije pet uzastopnih pobjeda.

Jovetić je pogodio mrežu, nakon akcije Vaskesa i asistencije Nasrija.

Эспаньол - Севилья 3:1. Обзор матча. Испанская Ла Лига 2016/2017. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

To je njegov treći pogodak na četvrtom meću od dolaska iz Intera.

Sevilja igra sa desetoricom protiv Espanjola, nakon što je Pareha u drugom minutu dobio crveni karton, zbog faula u svom šesnaestercu.

Sa penala je bio precizan Rejes.

Domaćin je u posljednjim trenucima prvog dijela ponovo poveo, golom Navara.

Jovetić je igrao do 70. minutu, a Espanjol preko Morena 30 sekundi kasnije povisio na 3:1.

Sevilja je ostala na bod zaostatka za Realom, poravnata sa Barselonom, ali madridski tim ima dvije utakmice više.

Barsa je danas remizirala sa Betisom (1:1), a taj kiks je iskoristio Real koji je u Madridu lako izašao na kraj sa Sosijedadom.

Bilo je 3:0 golovima Kovačića, Ronalda i Morate, pa su "merengesi" sada na četiri boda više od Barse, i to uz utakmicu manje.

Реал Мадрид - Реал Сосьедад 3:0. Обзор матча. Чемпионат Испании 2016/17. 20 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Atletik Bilbao je na svom terenu bio bolji od Sporting Hihona (2:1).