Gol karijere: Aleksandar Šćekić srušio Bešiktaš

2 komentar(a)
Genčlerbirligi, Foto: Habertürk
Ažurirano: 13.10.2017. 20:20h

Crnogorski reprezentativac Aleksandar Šćekić dočekao je pet minuta slave u Turskoj.

Šćekić je postigao prvi gol u dresu Genčlerbirligija i to protiv šampiona Bešiktaša, u pobjedi 2:1.

Njegovim pogotkom u 73. minutu, tim iz Ankare je stekao dva gola prednosti, koju su gosti iz Istanbula samo uspjeli da smanje, golom Tosuna iz penala.

Prethodno je kosovski internacionalac Murići doveo domaćina u vođstvo, a gosti od 48. minuta imali igrača manje, nakon isključenja Rajana Babela.

Šćekić se, nakon povrede koju je imao početkom sezone, ustalio u prvom timu, odigrao posljednje četiri utakmice od početka do kraja.

U posljednja tri gola, Genčlerbirligi je ostvario dvije pobjede, a prije Bešiktaša na stadionu "19. maj" pao je i jaki Bašakšehir.