Goleada u Firenci, Napoli slavio 4:3

"Viola" vodila, potom dva puta izjednačila, ali su Napolitanci ipak uzeli tri boda. Navijači domaćih se pitaju čemu služi VAR, jer kontakta između Gaetana Kastrovilija i Drisa Mertensa nije bilo, a suđen je penal
2986 pregleda 0 komentar(a)
Dris Mertens slavi gol u Firenci, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 24.08.2019. 22:50h

Bolja pozivnica za ljubitelje Serije A nije mogla da se pošalje nego večeras iz Firence.

U drugom meču 1. kola Kalća, Napoli je u pravom festivalu golova savladao Fiorentinu 4:3.

Domaći su poveli golom pojačanja iz Bolonje, Erika Pulgara, u 9. minutu iz penala, da bi u 38. izjednačio Dris Mertens.

Napoli je preokrenuo u 43. minutu preko Lorenca Insinjea iz penala, a brojni navijači "viole" se pitaju čemu služi VAR, jer kontakta između Gaetana Kastrovilija i Mertensa nije bilo.

Prvi dio nastavka je bio spektakularan - Nikola Milenković je u 52. minutu izjednačio na 2:2, Hose Kaljehon u 56. donio novo vođstvo timu Karla Anćelotija, da bi Kevin-Prins Boateng u 65. pogodio za 3:3. Samo dva minuta kasnije, Insinje je postavio konačnih 4:3.