Podgoričani pobijedili, ali je to bilo uzalud...
57 pregleda 0 komentar(a)
FK Budućnost - FK Grbalj, Foto: Zoran Đurić
Ažurirano: 26.10.2016. 16:16h

Grbljani su danas na Starom Aerodromu izgubili sa 2:1 od Mladosti, ali zahvaljujući trijumfu iz prve utakmice su napravili iznenađenje i plasirali se među osam najboljih.

Mladost je rano imala u džepu prolaz, jer su Kopitović i Burzanović u 16. i 18. minutu donijeli prednost koja je vodi u četvrtfinale.

Poljak Garuh je, međutim, postigao toliko željeni gol gostima - pogodio je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena i lansirao svoj tim u narednu fazu.

Rudar je izvukao remi u Tuzima (1:1) i prošao zahvaljujući datom golu u gostima, dok je Sutjeska, nakon 1:0 na strani, sada igrala neriješeno protiv Zete u Nikšiću - bilo je 2:2.

Nakon pobjeda u prvim mečevima, prolaz u osminu finala danas su potvrdili Budućnost, Bokelj, Lovćen, Iskra i, nešto teže, fudbaleri Petrovca, koji su poraženi od Jedinstva u Bijelom Polju sa 2:0, ali ih je spasio trijumf od 3:0 u prvom meču.