Grizmanova fešta i konfete na Nou kampu: Barsa torpedovala Betis

4089 pregleda 0 komentar(a)
Grizman slavi gol, Foto: Joan Monfort

Barselona je dočekala Betis pod opterećenjem poraza na startu u Bilbaou, doživjela šok u 15. minutu, kada su gosti poveli preko Fekira, a na kraju slavila ubjedljivu pobjedu - 5:2.

Antoan Grizman je obilježio početak sezone na "Nou kampu" i navijačima se predstavio sa dva gola.

Prvim je izjednačio u 41, a drugim - sjajnim udarcem sa 20-ak metara u 50. minutu najavio preokret i proslavio ga bacanjem konfeta na teren.

Mladi Karles Peres je pogodio za 3:1, upisali su se i Đordi Alba i Arturo Vidal, a poraz gostiju ublažio je Loren.

Meč će ostati upamćen i po debiju Ansua Fatija, koji je sa 16 godina i 298 dana postao drugi najmlađi igrač u istoriji katalonskog kluba koji je zaigrao za prvi tim.