Grof krenuo pobjedom

6 komentar(a)
Miodrag Božović Grof, Foto: Sports.ru
Ažurirano: 18.10.2014. 17:54h

Uspješan debi Miodraga Božovića na klupi Lokomotive - "železnodorožniki" su na svom stadionu u Moskvi savladali Terek sa 2:1.

Gosti iz Groznog imali su prije ove utakmice čak osam bodova od Lokomotive, a bukmejkeri su ih čak i tretirali kao blage favorite.

Tim crnogorskog trenera nije obraćao pažnju na to, već je poveo u 9. minutu - Senegalac Umar Nasje postigao je prvi gol u eri Miodraga Božovića, a svoj treći u dresu Lokomotive.

I, nije se zaustavio, već je u finišu prvog dijela pogodio još jednom, ali u - sopstvenu mrežu. Terek je tako izjednačenjem krunisao period bolje igre od domaćina.

Lokomotiva je u nastavku napravila pritisak i došla do pobjede golom Romana Pavljučenka iz penala u 73. minutu.

Dobar početak Božovića i crnogorskog stručnog štaba na klupi Lokomotive, uoči serije moskovskih derbija - protiv Spartaka, Dinama i Torpeda.