Grof ostao bez dva boda u finišu premijernog meča

Izabranici crnogorskog trenera Miodraga - Grofa Božovića ispustili su pobjedu u 89. minutu protiv Orenburga (1:1).
2466 pregleda 0 komentar(a)
Krila Sovjetov
Ažurirano: 28.02.2020. 18:38h

Krila Sovjetov remizirala su na startu nastavka fudbalskog prvenstva u Rusiji. U premijernoj utakmici 20. kola izabranici crnogorskog trenera Miodraga - Grofa Božovića ispustili su pobjedu u 89. minutu protiv Orenburga (1:1).

Gosti su u 24. minutu imali penal i isključenje srpskog internacionalca Srđana Mijajlovića, ali je Frolov odbranio najstrožu kaznu Despotoviću.

Povela su Krila sa igračem manje, nakon što je hrvatski napadač Radonjić asistirao debitantu u Grofovoj ekipi, Slovencu Denisu Popoviću u 41. minutu.

Krila su se potom branila, Radonjić je u 58. minutu imao zicer u kontri na asistenciju Popovića, ali je golman Dubnija sjajnom intervencijom, spasao mrežu.

Orenburg je potom bio opasniji i ofanzivu je krunisao golom Portugalca Alveša u 89.

Krila su sa 19 bodova u zoni baraža, dok je Orenburg sa bodom više tik iznad te zone.