Hihon savladao Malagu, remi Espanjola i Granade

Alen Halilović, Foto: Www.realsporting.com
Ažurirano: 01.11.2015. 20:55h

Fudbaleri Sportinga iz Hihona pobIJedili su večeras na svom terenu Malagu sa 1:0, u utakmici 10. kola Španskog prvenstva i popeli se u sredinu tabele.

Jedini gol na utakmici postigao je hrvatski fudbaler Alen Halilović u 27. minutu.

Hihon je poslije treće prvenstvene pobjede 11. na tabeli sa 12 bodova, dok je Malaga pretrpjela peti poraz u Primeri i zauzima 17. mjesto sa devet bodova.

Ranije danas Espanjol i Granada odigrali su neriješeno - 1:1.

Granada je povela u 58. minutu golom Žan-Silvana Babina, a bod Espanjolu doneo je Felipe Kaisedo u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

Espanjol je deveti na tabeli sa 13 bodova, a Granada, koja ima četiri vezana remija i posljednjih osam utakmica je bez pobjede, zauzima 18. mjesto sa sedam.