I Napoli bolji od Juvea, Roma petardom častila Karpi

"Vučica" je na terenu znala kako da reaguje - dala je pet golova (5:1) novom prvoligašu u meču za koji se vjeruje da je mogao da bude posljednji za Garsiju da je kojim slučajem propustio da trijumfuje
1 komentar(a)
Lorenco Insinje, Foto: Reuters
Ažurirano: 26.09.2015. 20:55h

Da li je Juventus rekao zbogom Skudetu već nakon šest kola Serije A?

Kako djeluje "stara dama" na otvaranju prvenstva i kako prosipa bodove, čini se da se četvorogodišnja dominacija bliži kraju.

Aktuelni šampion je izgubio u Napulju sa 2:1 i uz meč više kasni za liderom Interom čak 10 bodova!

Napoli je zaslužio trijumf, bio je bolji od samog starta, a u vođstvo je stigao golom Lorenca Insinjea u 26. minutu nakon što je sa Gonsalom Iguainom izigrao odbranu protivnika.

U 62. je Iguain povisio na 2:0, a nadu Juveu da može da izbjegne poraz vratio je Mario Lemina minut kasnije.

Ipak, bilo je to sve, tim Masimilijana Alegrija sem šuta Alvara Morate nije uradio ništa da bi zaslužio remi...

Zvižduci navijača Rudiju Garsiji i jednom dijelu igrača pred start meča sa Karpijem kao da su dali krila Romi.

"Vučica" je znala kako da reaguje na terenu - dala je pet golova (5:1) novom prvoligašu u meču koji je mogao da bude posljednji za Garsiju da je kojim slučajem kiksao.

Pobjeda je tu, a problem bi mogle da predstavljaju povrede Edina Džeka, Sejdua Keite i Franćeska Totija.

Napoli - Juventus 2:1 (Insinje 26, Iguain 62 - Lemina 63)

Roma - Karpi 5:1 (Manolas 24, Pjanić 28, Žervinjo 31, Salah 51, Dinje 68 - Borijelo 34)