Iguain u nadoknadi srušio Inter i odveo Napoli u polufinale (video)

Napoli će u polufinalu igrati sa Lacijom (igraju se dva meča), dok drugi par čine Juventus i Fiorentina.
Iguain, Foto: Beta-AP
Ažurirano: 04.02.2015. 22:48h

Napoli se pridružio Juventusu, Laciju i Fiorentini u polufinalu Kupa Italije, nakon dramatične pobjede protiv Intera (1:0) pred 50 hiljada navijača na „San Paolu”.

Curio je posljednji minut sudijske nadoknade, svi su se spremali za produžetke kada je Gonzalo Iguain pobjegao Ranokiji i nakon brzo izvedenog auta Hamšika i majstorski pogodio mrežu za totalnu feštu na stadionu i nastavak agonije milanskog kluba.

Argentinski napadač je na startu utakmice propustio dvije velike šanse da olakša posao četi Rafe Benitesa, ali ni Inter nije bio bezopasan, pošto je Ikardi pogodio prečku.

U drugom poluvremenu, Iguain, Hamšik i Kulibali propustili su po još jednu dobru priliku prije nego što je bivši napadač Reala bacio u delirijum navijače na jugu Italije.