Inter na minus pet od Milana, Đenovi gradski derbi

Inter je u zaostalom meču Serije A slavio protiv Fiorentine u Firenci (2:1) i probio se na treću poziciju, a vodećem Milanu prišao na pet bodova.
iNTER, Foto: REUTERS
Ažurirano: 16.02.2011. 20:08h

Meč je odlučen u drugom poluvremenu, u 62. minutu, kada je bivši napadač Fiorentine Pacini iskoristio prodor i asistenciju Etoa da iz blizine pošalje loptu pod prečku.

U prvom poluvremenu, Inter je poveo autogolom Kamporezea u 6. minutu, dok je Paskal u 33. donio timu Siniše Mihajlovića izjednačenje.

U gradskom derbiju Đenove, koji je 19. decembra prošle godine odložen zbog nevremena, slavio je gost - Đenova je sjajnim golom Rafinje u 55. minutu pobijedila Sampdoriju sa 1:0.