Inter već četiri meča ne zna za pobjedu
Fredi Guarin, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 24.10.2015. 20:58h

Inter je počeo sezonu sa pet pobjeda, a sada je već u rezultatskoj krizi.

Nakon odlične serije uslijedio je prvo poraz od Fiorentine (4:1), pa remi sa Sampdorijom i Juventusom, a večeras tim Roberta Manćinija nije mogao da osvoji više od boda ni na Siciliji protiv Palerma (1:1).

I jedan i drugi tim su mogli do trijumfa - Palermo je bio bolji u prvom poluvremenu, ali je Inter prvi poveo.

Strijelac je bio Ivan Perišić u 60. minutu nakon odlične akcije Stevana Jovetića i Žonatana Bjabjanija.

Ipak, vođstvo gostiju je trajalo svega šest minuta, tačnije do kornera Palerma nakon kojeg se u kaznenom prostoru najbolje snašao Alberto Đilardino.

"Nismo zadovoljni, tražili smo pobjedu i do nje nismo došli. U našim planovima se ne mijenja ništa, jer Palermo nije naivan protivnik. Nisam nezadovoljan igrom, a Ikardi i Jovetić moraju da počnu da se razumiju na terenu i da rade za tim", rekao je Manćini.

Bolonja je nakon preokreta u gostima savladala Karpi (2:1), dok je Empoli bio bolji od Đenove s 2:0.

Palermo - Inter 1:1 (Đilardino 66 - Perišić 60)

Karpi - Bolonja 1:2 (Leticija 24 - Gastaldelo 47, Masina 90+3)

Empoli - Đenova 2:0 (Krunić 44, Žjelinski 57);

Nedjelja: Sampdorija - Verona (12.30), Milan - Sasuolo, Juventus - Atalanta, Udineze - Frozinone (15), Fiorentina - Roma, Lacio - Torino (18), Kjevo - Napoli (20.45).