Inter tri od tri: Udineze pao s desetoricom na "Meaci"

Stefano Sensi postigao je jedini gol za novi trijumf Intera
1477 pregleda 0 komentar(a)
Godin je bio asistent kod gola Sensija, Foto: DANIELE MASCOLO
Ažurirano: 14.09.2019. 22:57h

Inter je lider Serije A, biće sam na vrhu sigurno do ponedjeljka i duela Torina i Lećea.

"Crno-plavi" su do treće pobjede u šampionatu došli protiv Udinezea, i to golom Stefana Sensija, pojačanja iz Sasuola.

Omaleni Sensi je u 44. minutu pogodio glavom na centaršut Dijega Godina, a put Interu ka trijumfu otvorio je najbolji igrač protivnika - Rodrigo de Paul.

Argentinac je, naime, sredinom prvog poluvremena dobio direktan crveni karton nakon što je ošamario Antonija Kandrevu, pa je tim Antonija Kontea u nastavku dominirao, stvarao i promašivao šanse...

Ostalo je 1:0, a meč će se pamtiti i po debiju Aleksisa Sančesa, koji je bio na terenu posljednjih petnaestak minuta.

Inter je jedini sa tri trijumfa iz tri kola, a na vrhu će mu se pridružiti i Torino ako savlada Leće.

Juventus je ranije danas remizirao sa Fiorentinom, dok je Napoli bio bolji od Sampdorije.