Jovetić bez sreće u finišu, Petković branio sve u Brestu

5191 pregleda 0 komentar(a)
Jovetić i Ben Jeder
Ažurirano: 29.02.2020. 22:59h

Monako je produžio pozitivnu seriju na pet mečeva, ali je vezao drugi remi nakon tri uzastopne pobjede.

"Kneževi" su igrali 1:1 kod kuće sa Remsom, a Stevan Jovetić ušao u igru u 65. minutu.

Naš as nije imao sreće da riješi meč - u posljednjim trenucima meča pogodio je prvo prečku, pa stativu. Prethodno je njegov opasan udarac u 78. minutu odbranio srpski golman Rajković.

Monako je poveo golom Ben Jedera iz penala u 31, a izjednačio je Kamara u 58. minutu.

Dobre prilike u finišu imali su i Ben Jeder i Golovin, koji je pogodio stativu.

Jovetićev tim je ostao na petom mjestu, sa tri boda manje i utakmicom više od Lila.

Posljednji dan februara 2020. godine pamtiće naš golman Danijel Petković, koji se drugi put ove sezone našao na golu Anžea u prvenstvenom meču.

Nakon što ga je Jovetić savladao u duelu sa Monakom, Petković je večeras sačuvao mrežu na gostovanju Brestu i bio jedan od najzaslužnijih za pobjedu od 1:0.

Danijel Petković

Brest je neugodan domaćin, njegovi fudbaleri uputili su 16 udaraca ka golu, pet u u okvir, ali je 26-godišnji Kotoranin bio bravurozan.

Anže je sa 36 bodova u mirnoj luci...

Petkovićeva minutaža u jednoj od "liga petice" značajna je i za crnogorsku reprezentaciju, a 2020. počela je sjajno - oporavio se Stevan Jovetić, oporavio se Stefan Savić, koji drži odbranu Atletika, vratio se i zablistao Adam Marušić, ustalio se i Nikola Vukčević, razigrao se Marko Vešović.