Jovetić dobio prvi crveni karton u karijeri, Monako izgubio derbi Azurne obale

7812 pregleda 4 komentar(a)
Ažurirano: 07.03.2020. 21:58h

Stevan Jovetić je prvi put u karijeri, u kojoj je odigrao preko 400 utakmica, dobio crveni karton!

Naš fudbaler je isključen u 86. minuta derbija Azurne obale, Nica - Monako, zbog neopreznog faula nad Meulom na centru terena.

Sudija Amauri Deleru mu je prvo pokazao žuti, ali je nakon gledanja snimka i konsultacije sa VAR-om promijenio odluku i isključio ga.

Sa igračem više Nica je uspjela da dođe do preokreta i pobjede 2:1, golom u trećem minutu nadoknade.

Monako je poveo u 32. minutu golom Ben Jedera, izjednačio je Kasper Dolberg u 59.

Danski fudbaler je u posljednjim trenucima meča donio pobjedu svom timu.

Jovetić je bio u startnoj postavi, a u 36. minutu je njegov sjajan udarac zaustavila prečka.

U prošlom kolu, protiv Remsa, dva puta je pogađao okvir gola.

"Kneževi" su upisali poraz nakon pet mečeva (tri pobjede i dva remija), pa gube korak u borbi za izlazak na evropsku scenu...