11 komentar(a)
Stevan Jovetić, Foto: Inter.it
Ažurirano: 08.08.2015. 21:18h

Inter je konačno proradio u pripremama i to je povezano s pojavljivanjem Stevana Jovetića.

Crnogorski napadač je predvodio svoj novi tim do pobjede protiv Atletik Bilbaa (2:0) - Jovetić je postigao prvi gol u 27. minutu kada je na pas Gnokurija lijevom nogom zakucao loptu pod prečku.

Iza Jovetića je odlično izdanje protiv baskijskog sastava, jer je u prvom poluvremenu bio apsolutno najopasniji igrač u timu Roberta Manćinija.

Naš fudbaler je prije nego što je zatresao mrežu imao odličnu šansu glavom, ali je njegov šut odbranio Iraizoz.

Jovetić je napustio teren u 60. minutu uz aplauze publike na stadionu "Enio Tardini" u Parmi, a Inter je u samom finišu postigao još jedan pogodak.

Upisao se Mauro Ikardi. Pogodio je glavom poslije centaršuta Juta Nagatoma.

Inter je bio u seriji od četiri poraza bez datog gola, koju je prekinuo upravo Jovetić protiv Al-Ahlija kada je bio strijelac iz penala za 1:1.

Večeras je bio još konkretniji, pa je Manćini mogao da vidi na djelu igrača koji predstavlja veliko pojačanje za narednu sezonu.

"Jovetiću treba vremena i biće još bolji. Znamo kakav je fudbaler i šta sve može", rekao je Manćini nakon utakmice.