Jovetić pogodio u 53. sekundi i najavio prvu pobjedu Sevilje nakon 35 dana

Jovetić, Foto: Eldesmarque.com
Ažurirano: 08.04.2017. 18:39h

Sjajan dan za najbolje crnogorske fudbalere u Primeri.

Samo pola sata nakon što je Atletiko uz pomoć čudesnog Stefana Savića zaustavio Real, u golgetersku formu vratio se i Stevan Jovetić, u pobjedi Sevilje nad Deportivom 4:2.

Samo 53 sekunde bilo je dovoljno Jovetiću da pogodi gol - lijepim udarcem, na ubacivanje N'Zonzija, Jo-Jo je vrhom kopačke pogodio bliži ugao.

Jovetić je tim golom, četvrtim u šampionatu, ukupno petim u dresu Sevilje, najavio i trijumf svog tima, prvi još od 2. marta.

uitoiuop[ip][po от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Deportivo je pružio dobar otpor na "Pishuanu".

Izjednačio je preko Kakute, ali je već u 9. minutu domaćin opet poveo - gol je postigao Sarabija.

Goleadu su nastavili gosti - drugim pogotkom Kakuta je izjednačio na 2:2, već u 25. minutu.

Osam minuta kasnije nastavljen je šou - Sevilja je ponovo povela, pogotkom Hoakina Koree.

U 39. minutu, Jovetić je imao čist zicer da postigne prvu "dopijetu" u dresu Sevilje, ali je sa nekoliko metara promašio prazan gol.

U drugom poluvremenu, domaćin je imao mnogo šansi, sjajno je branio golman Deportiva Luks, nakon šuteva Ibore i Ben Jedera, koji je u 89. minutu, ipak, riješio sve dileme - 4:2.