Pjanić odlučio, Baloteli se vratio: Šampion preokrenuo u Breši

2443 pregleda 0 komentar(a)
Pjanić postiže gol odluke, Foto: DANIELE MASCOLO
Ažurirano: 24.09.2019. 23:15h

Braša je bila tvrd rival, mogla je i do iznenađenja, ali Juventus pobjeđuje i kada je daleko od prave forme.

Bez povrijeđenog Ronalda, šampion je slavio 2:1 na neugodnom gostovanju i na povratku Marija Balotelija u italijanski fudbal.

Baloteli je odigrao prvih 90 minuta u dresu Breše, nakon četiri godine odustva iz Serije A...

Alfredo Donaruma, prošlogodišnji bombarder u Seriji B, doveo je Brešu u vođstvo u četvrtom minutu, da bi štoper domaćih Kancelor u finišu poluvremena nespretno skrenuo loptu u svoju mrežu za izjednačenje 1:1.

Pobjedu Juventusu donio je Miralem Pjanić lijepim udarcem sa 20-ak metara sredinom drugog poluvremena....