Juve vidi finale na krilima Iguaina i Dibale

U drugom polufinalu u srijedu, od 20 i 45, igraju Lacio – Roma
Iguain, Foto: Reuters
Ažurirano: 28.02.2017. 21:41h

Juventus nema pravog rivala u Italiji, pokazao je to i prvi meč polufinala Kupa.

Šampion je na svom terenu savladao Napoli 3:1 i sa dobrim kapitalom ući će u revanš, koji se igra tek početkom aprila.

Gosti su odigrali odličnih 45 minuta, poveli golom Kaljehona, ali je u nastavku proradila argentinska veza, tandem Dibala – Iguain.

Dibala je pogodio dva puta sa penala, u 47. i 68. (prvi je sam izborio, kod drugog je Reina faulirao Kvadrada), dok je Iguain bio strijelac u 64. minutu.

Nije Iguain slavio gol, kao što nije slavio ni pogodak u prvenstvenom meču, krajem oktobra, ali slaba je to utjeha navijačima Napolija...

Ювентус - Наполи 3:1. Обзор матча. Италия. Кубок Италии 2016/17. 1/2 финала. 1-й матч. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

U drugom polufinalu u srijedu, od 20 i 45, igraju Lacio – Roma.