Juventus srećno do remija u Milanu, Ronaldo nastavio golgetersku seriju

4515 pregleda 0 komentar(a)
Sa meča Milan - Juventus, Foto: AP
Ažurirano: 13.02.2020. 22:45h

Milan je reagovao nakon prvenstvenog poraza od Intera, ali nije uspio da rezultatom začini dobru igru protiv Juventusa - prvi meč polufinala na San Siru završen je 1:1.

"Rosoneri" su bili bolji od šampiona, poveli su golom probuđenog Anta Rebića u 61. minutu, ali su devet minuta kasnije ostali sa deset igrača, nakon isključenja Tea Ernandesa.

Juve je stvorio pritisak i u 89. minutu, dobio penal, zbog igranja rukom Kalabrije i poslije upotrebe VAR tehnologije.

Kristijano Ronaldo je sa bijele tačke postavio konačan rezultat, nastavivši tako sjajnu golgetersku seriju u 2020. - bio je to njegov 11. pogodak na posljednjih sedam mečeva.