Kajević golom najavio pobjedu Ciriha u 240. gradskom derbiju (video)

Kajević je slabijom, desnom nogom, zahvatio loptu nakon dodavanja Alana Nefa i poslao loptu pod prečku nemoćnog Vasića.
8 komentar(a)
Asmir Kajević, Foto: Www.fcz.ch
Ažurirano: 21.02.2015. 21:21h

U Cirihu je odigran 240. gradski derbi, koji je obilježio momak iz Rožaja - Asmir Kajević je u 52. minutu načeo mrežu Grashopersa i najavio pobjedu Ciriha na gostovanju najvećem rivalu (2:0).

Asmir Kajevic 0_1 Great Goal _ Grasshoppers... by Match-Interview

Cirih je 10 minuta kasnije riješio sve dileme, pošto je Tunižanin Amin Šermiti nakon odlične akcije zaobišao golmana i pogodio praznu mrežu.

Kajević je u prošlosti imao mnogo problema sa povredama, a vratio se na teren 19. oktobra, takođe protiv Grashopersa, i to u još jednoj pobjedi na "Lecigrundu" (3:1).

Od tada je igrao svih devet utakmica u Super ligi Švajcarske, a ovo mu je bio prvi gol. Ima i 90 minuta u pobjedi nad Apolonom u Ligi Evrope (3:1).

Za Cirih je svih 90 minuta odigrao i bivši crnogorski reprezentativac Ivan Kecojević.