Kavani probio odbranu Lila, Baša ni na klupi

1 komentar(a)
Edinson Kavani, Foto: Reuters
Ažurirano: 28.10.2016. 20:48h

Mlak uvod u fudbalski vikend - na tri utakmice u ligama petice postignuta su samo tri gola.

U prvom meču 11. kola francuskog šampionata, Pari sen Žermen je savladao Lil u gostima 1:0.

Lil, ponovo bez Marka Baše, se nekako držao do 66. minuta, kada je Di Marija asistirao Edinsonu Kavaniju, koji je postigao deseti gol u sezoni.

“Sveci” imaju tri boda manje i utakmicu više od lidera Nice.

Лилль - ПСЖ 0:1. Обзор матча. Лига 1 2016/17. 11 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

U Španiji, Real Sosijedad savladao je Leganjes u gostima 2:0, na otvaranju desete runde.

U 29. minutu Vilijan Hose doveo je goste u vođstvo, a prednost je duplirao Ćavi Prijeto u 60. minutu.

To je druga pobjeda Sosijedada zaredom, a treći vezani poraz Leganjesa.

Sjutra je uzbudljiv dan u Primeri. U 13 sati igraju Hihon - Sevilja, od 16 i 15 Alaves - Real, u 18 i 30 Atletiko Madrid - Malaga, a od 20 i 45 Barselona - Granada.

U Njemačkoj, Borusija Menhengladbah i Ajntraht igrali su bez golova.