Keln je u finišu došao do remija na isti način kako je ispustio prednost u prošlom kolu
1754 pregleda 0 komentar(a)
Keln
Keln

Spektakularnom utakmicom u Kelnu završeno je 27. kolo Bundeslige. Domaća ekipa gubila je sa 2:0 od Fortune, ali su "jarčevi" u finišu stigli prednost i došli do zasluženog boda (2:2).

U Kelnu u oba duela nakon pandemije je viđen veliki povratak, pošto su u prošlom kolu "jarčevi" vodili sa 2:0, a onda u finišu primili dva gola od Majnca.

Gosti su poveli u 41. minutu preko turskog internacionalca Karamana, da bi u 59. Ut propustio da realizuje penal za izjednačenje. Dva miuta kasnije je stigla kazna pogotkom Tomija.

Ipak, Keln je imao odgovor sa klupe. Dreksler je asistirao Modestu za 2:1 u 88. a potom je Dreksler bio i asistent Kordobi za remi u prvom minutu nadoknade.