1 komentar(a)
Kuba Blaščikovski Euro 2016, Foto: Reuters
Ažurirano: 14.11.2016. 21:52h

Poljska je posao u kvalifikacijama do sada odradila vrhunski, a selektor Adam Navalka je na teren poslao kombinovani tim u prijateljskom susretu protiv Slovenije.

Poljaci su remizirali (1:1) u Vroclavu u duelu u kojem je Navalka šansu dao igračima koji su igrali manje ili uopšte nisu ni igrali do sada u kvalifikacijama.

Robert Levandovski nije bio u kombinaciji za utakmicu, nisu ni Glik i Pišček (u nastavku su tek zaigrali Zjelinski, Grosicki i Blaščikovski...), ali je domaćin izbjegao poraz zahvaljujući golu Teodorčika u 79. minutu.

Польша - Словения (Гол Теодорчик) "MyFootball.ws" от MyFootball.ws - Футбол онлайн на Rutube.

Slovenija je vodila od 24. Kada je pogodio defanzivac Mevlja poslije centaršuta Iličića.

Польша - Словения (Гол Мевля) "MyFootball.ws" от MyFootball.ws - Футбол онлайн на Rutube.

Poljska je naredni rival Crne Gore u kvalifikacijama za Mundijal - duel u Podgorici igra se 26. marta naredne godine.