Lacio dobio triler protiv Juventusa, Marušić debitovao trofejom

Ćiro Imobile, Foto: Reuters
Ažurirano: 13.08.2017. 20:59h

Sezona u Italiji počela je spektakularno, a prvi trofej u sezoni ide u Rim - Lacio je u meču Super kupa savladao Juventus 3:2.

Rimski tim je vodio 2:0, šampion u posljednjih pet minuta stigao do 2:2, da bi mladi Alesandro Murđija pogotkom u trećem minutu nadoknade donio Laciju lijepu pobjedu.

Ćiro Imobile je postigao dva gola za "nebesko-plave". Prvi iz penala u 32, a drugi u 54. minutu.

Paulo Dibala je uzvratio u 85. minutu iz slobodnog udarca, a u 90. sa bijele tačke.

Kada je izgledalo da će o peharu odlučivati penal-rulet, Murđija je završio triler u korist Lacija.

Adam Marušić igrao je posljednjih 15-ak minuta, umjesto Dušana Baste, a skrivio je penal iz koga je Juve poravnao.

Ювeнтyc - Лaциo 2:3 от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.