Lacio i Kjevo slavili u gostima

Lacio, Foto: Corrieredellosport.it
Ažurirano: 01.10.2016. 21:40h

Fudbaleri Lacija pobeijdili su danas u gostima Udineze sa 3:0 u sedmom kolu Serije A i tako ostali u vrhu tabele.

Dvostruki strijelac za Rimljane bio je Ćiro Imobile, a gol je postigao i Balde Keita.

Lacio će prenoćiti na trećem mjestu, sa 13 bodova. Udineze je 14. sa sedam bodova.

Fudbaleri Kjeva slavili su takođe u gostima, protiv Peskare sa 2:0, što im je bila četvrti trijumf u sezoni.

Oba gola postignuta su u drugom poluvremenu, pošto se u prvih 45 minuta nije mnogo toga dešavalo. Rikardo Medjorini izbio je u 76. minutu sam pred golmana Albana Pesarija Albana Bizara i lako ga savladao.

Na 2:0 povisio je u 85. Roberto Inglese, koji je glavom savladao Bizara.

Ugo Kampanjaro zatresao je mrežu za Peskaru, ali gol nije priznat zbog ofsajda.

Kjevo sada ima 13 bodova i nalazi se na trećem mjestu, ali ima utakmicu više. Peskara je 17. i ima šest bodova.