Lacio pobijedio Novaru

Gosti su na “Olimpiku” bili u igri samo u prvih 15 minuta, a Lacio je utakmicu riješio iz dva prekida. Dva puta je strijelac bio Roki, a upisao se i Bijava
Lacio, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 05.12.2011. 22:05h

Lacio je reagovao nakon poraza od Juventusa u prošlom kolu i vratio se na 4. mjesto Serije A – Rimljani su bili bolji od Novare rezultatom 3:0.

Gosti su na “Olimpiku” bili u igri samo u prvih 15 minuta, a Lacio je utakmicu riješio iz dva prekida – prvo je pogodio glavom Bijava u 16, a onda na isti način i Roki u 23.

Tačku na utakmicu je stavio Roki u 72. minutu...

Lacio - Novara 3:0 (Bijava 16, Roki 23, 72)