Levandovski se ne zaustavlja, Bajern pobijedio prvi put u sezoni

Poljak je postigao svih pet golova za Bavarce u prva dva kola
1550 pregleda 0 komentar(a)
Het-trik protiv Šalkea: Robert Levandovski, Foto: RALPH ORLOWSKI

Het-trik Roberta Levandovskog u Gelzenkirhenu olakšao je život Bajernu nakon startnog remija protiv Herte u Bundesligi.

Poljak je dominirao protiv Šalkea u pobjedi 3:0, pa Niko Kovač zna da će rezultati doći, dok god Levandovski trese mreže u kontinuitetu.

A već je pogodio pet puta u 180 minuta sezone u Njemačkoj...

Sada je bio strijelac u 20. minutu iz penala, onda u 50. iz slobodnog udarca, pa i u 75. iz igre.

Prve minute u dresu Bajerna upisali su Filipe Kutinjo i Ivan Perišić, a u prvenstvu je zaigrao i Lukas Ernandes.

Bajer je slavio u Diseldorfu (3:1), istim rezultatom Borusija Menhengladbah je savladao Majnc, kao i Frajburg na gostovanju Paderbornu.

Hofenhajm je bio bolji od Vedera (3:2), a pobjednika nije bilo u duelu Augsburga i Union Berlina - 1:1.