Levante savladao Osasunu, Hetafeu samo bod protiv Espanjola

U sijenci sjutrašnjeg velikog madridskog derbija između Atletika i Reala, danas su odigrane četiri utakmice 26. kola španske Primere.
Ažurirano: 01.03.2014. 23:18h

Levante je pobijedio na svom terenu ekipu Osasune 2:0. Strijelci za Levante bili su Pape Diop u četvrtom i Ruben Garsija u 42. minutu.

Domaćin je susret završio sa igračem manje, pošto je u 60. minutu isključen Viktor Kasadesus.

Fudbaleri Hetafea u Espanjola igrali su neriješeno 0:0. Domaćin je remijem priredio novo razočaranje navijačima, pa i dalje strijepi za opstanak.

Hetafe je samo četiri boda udaljen od Valjadolida, najbližeg pratioca iz zone ispadanja, dok je Espanjol siguran u sredini tabele.

Bez pobjednika je završen i duel u Andaluziji između Malage i Valjadolida, dok je današnji program zavšrio Elće minimalnom pobjedom kod kuće protiv Selte.

Levante - Osasuna 2:0